Jesienny obóz piłkarski w Bundeslidze.VFL Wolfsburg.

Obóz dla zawodników i zawodniczek od 9 do 15 roku życia.
Zawodnicy trenują pod okiem trenerów VfL Wolfsburg min. Michael Kruger ( były trener np. Schalke 04, Hannover 96)
Michael Schulz - trener mistrzyń Niemiec U-17 z roku 2018/2019, Janusz Dajwłowski - obecnie najdłuższy staż, ponad 7 lat w Fussballschule VfL Wolfsburg czy Frank Greiner -ponad 350 występów w Bundeslidze, mistrz Niemiec.
W obozie biorą udział zawodnicy z Niemiec, Polski, Hiszpanii czy Meksyku.
Oferujemy - zakwaterowanie w Jugendherberger ( pokoje 3 i 4 osobowe), pełne wyżywienie, dwa treningi dziennie na obiektach VfL Wolfsburg.( za dopłatą 120 euro można wykupić miejsce w pokoju 2 osobowym).
Ponadto w czasie obozu oferujemy obserwację treningów pierwszej drużyny, spotkania z zawodnikami min. Z Ewą Pajor, zwiedzanie stadionu czy zwiedzanie najlepszej niemieckiej akademii VfL Wolfsburg i obserwacja treningów zespołów młodzieżowych.
Najlepsi zawodnicy zostają objęci naszymi konsultacjami co ma na celu testy w klubach Bundesligi , La Liga lub w Holandii.
Tylko w tym roku 8 zawodników naszych konsultacji miało możliwość odbyć testy za granicą i część z nich została tam na stałe.
termin campu 6.10.2019 do 10.10.2019
wyjazd 6.10.2019 godz. 9-00
powrót po drugim treningu w czwartek
dojazd własny lub na prośbę opiekunów prawnych naszymi busami VW Caravella 1+8.

cena 580 euro zawiera ubezpieczenie, pełne wyżywienie, zakwaterowanie, strój sportowy, bidon, piłkę, medal pamiątkowy.

Zapisy na www.sfuture.pl
pytania pod nr tel. 572829008