Polish Scouting Group

Witam,

Przedstawiam krótki opis naszej działalności:

Testy

Testy diagnostyczne wykonujemy w Zakładzie Posturologii i Mechaniki Ruchu w Pruszkowie przy ul. Okopowej 13. Testy obejmują diagnostykę psychomotoryczną, medyczną oraz piłkarską. Testy mają na celu określenie potencjału zawodnika, wyznaczeniu ram treningowych w kierunku awansu sportowego.

Treningi

Prowadzimy konsultacje treningowe, które pomagają w rozwoju sportowym i społecznym zawodnika. Treningi oparte są na indywidualnych potrzebach zawodnika określonych na bazie wykonanych testów diagnostycznych. Treningi skierowane są do zawodników z całego kraju, odbywają się z częstotliwością według możliwości zawodnika.

Obozy piłkarskie

Nasz obóz piłkarski dedykowany jest tylko dla czynnych zawodników w wieku od 8 do 20 roku życia. Organizujemy obozy w kraju i za granicą. Każdy zawodnik na naszym obozie pracuje z indywidualną kontrolą obciążeń treningowych. Po zakończeniu naszego obozu zawodnik otrzymuje informacje zwrotną i wyznaczony indywidualny trening piłkarski lub motoryczny. Najlepsi zawodnicy zostają objęci naszymi konsultacjami i dostają możliwość wyjazdu na testy piłkarskie za granicę.

Agencja managerska

Od 7 roku życia oferujemy konsultacje managerskie, opiekę medyczną, treningową, dietetyczną, biomechaniczną oraz fizjologiczną. Dla najlepszych zawodników proponujemy umowy stypendialne z organizacjami sportowymi i społecznymi. Nasza agencja oprócz rozwoju sportowego gwarantuje również pracę po zakończeniu kariery zawodnika.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt e-mailowy lub bezpośrednio telefoniczny.

Polish Scouting Group Pomorskie

tel. kontaktowy 534 846 004