Piłkarski Diament

Ruszyła rejestracja do kolejnej edycji Piłkarskiego Diamentu !

Marzenie. Słowo-klucz, bez którego większość gwiazd światowego futbolu nigdy nie zamieniłoby podwórkowego boiska na największe areny świata. Jeśli masz 16-22 lata, marzy Ci się kariera piłkarska

i chcesz wystąpić w programie telewizyjnym – za chwilę może zmienić się Twoje życie. Wystarczy, że poświęcisz minutę, by zarejestrować się w systemie Piłkarski Diament 2.0. Do wygrania: profesjonalny kontrakt z liderem Ekstraklasy Piastem Gliwice i 25000 złotych.

- Chcemy dotrzeć do wszystkich utalentowanych piłkarzy w Polsce łącznie z zupełnymi amatorami i piłkarzami z lig okręgowych. Zawodników, którzy marzą o piłkarskiej karierze i grają w małych klubach jest niezliczenie wiele. To dla nich wielka szansa– mówi szef jury, trener słynący z wyszukiwania piłkarskich diamentów i znakomitej współpracy z młodzieżą, Andrzej Zamilski.

Pomysłodawcą „Piłkarskiego Diamentu” jest Paweł Ziętara.Stworzył talent show, w którym uczestnikami mogą być osoby pomiędzy 16 a 22 rokiem życia, od grających w niższych ligach zawodników aż po amatorów grających w piłkę hobbystycznie, chcących spróbować swoich sił w profesjonalnym futbolu. Od samego początku przyglądać się im będą wybitni eksperci na swoich pozycjach, niektórzy znani już z pierwszej odsłony przełomowego projektu.Poza Andrzejem Zamilskim i opiekunem zawodników ofensywnych Andrzejem Juskowiakiem, w jury zasiądą m.in. legenda Legii Warszawa, Jacek Magiera oraz były bramkarz reprezentacji Polski, Wojciech Kowalewski.

Stawka „Piłkarskiego Diamentu" jest wielka. Tym razem główną nagrodą będzie podpisanie kontraktu z Piastem Gliwice - drużyną, która idzie jak burza w Ekstraklasie i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Żeby wziąć udział w programie, należy zarejestrować się na stroniehttp://www.pilkarskidiament.com/#rejestracja. W swoim profilu każdy z zawodników będzie mógł uzupełniać dane na temat swoich występów ligowych, a także o własnej charakterystyce piłkarskiej, która stworzy pierwszy obraz uczestników w głowie jurorów.

Pośród etapów rejestracji uwzględniono także testy psychologiczne i psychomotoryczne - za oba przydzielane są punkty.Pierwsza runda eliminacji rozpocznie się na początku nowego roku w Gliwicach:

4-5 stycznia - spośród 150 piłkarzy defensywnych

zostanie wyselekcjonowanych 25 najlepszych.

6-7 stycznia - spośród 150 piłkarzy ofensywnych zostanie

wybranych 25 najzdolniejszych.

8 stycznia – na placu boju pozostanie

10 spośród 50 największych talentów bramkarskich.

Wielki finał przewidziano na 17 lutego 2016 roku.Głównymi partnerami projektu są: firma Nice, Miasto Gliwice i klub Piast Gliwice. Patronem programu jest Polski Związek Piłki Nożnej

Piłkarski Diament 2.0 w pigułce:

Wygraj zawodowy kontrakt piłkarski w Piaście Gliwice i 25000 złotych na start kariery! Wystąp w telewizji i poznaj wybitnych ekspertów piłkarskich! Przejdź profesjonalne testy i otrzymaj gotowe wyniki! Wejdź na stronę projektu i wypełnij formularz: