Staż dla Trenerów

Wzorem najlepszych szkółek piłkarskich, Legia Soccer Schools zaprasza na staże dla trenerów, których kolejne edycje odbędą się już w poniższych terminach. Będą to kolejne szkolenia w ramach projektu edukacyjnego - ''Legia Coaching''.

ZAPISZ SIĘ NA STAŻ - KLIKNIJ

Staż trenerski w Legii Warszawa to okazja do zapoznania się z systemem szkolenia Akademii najlepszego Klubu w Polsce. Oferujemy obserwacje treningów i meczów grup młodzieżowych, II drużyny oraz I zespołu. Uczestnicy naszego projektu mogą liczyć także na liczne konsultacje warsztatowe z koordynatorami poszczególnych bloków sportowych. Nadrzędnym celem stażu będzie szeroko pojęta edukacja i poszerzenie wiedzy w każdym aspekcie z zakresu szkolenia młodzieży.

Uwaga: W stażu może wziąć udział każdy chętny - bez względu na posiadane doświadczenie. Dopiero myślisz o zostaniu trenerem? Zapraszamy do zapisów!

Zapraszamy na staże:
- 12-15 września 2018 r.
- 17-20 października 2018 r.
- 22-25 listopada 2018 r. (staż przy okazji międzynarodowego turnieju Legia Cup)

W programie m.in.:
- Konsultacje warsztatowe z koordynatorami Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, Legii Warszawa oraz Legia Soccer Schools.
- Panele dyskusyjne m.in. z koordynatorami poszczególnych bloków, dietetykami, trenerami przygotowania motorycznego, psychologami, działem analiz itp.
- Obserwacja treningów oraz meczów drużyn Akademii oraz Legia Soccer Schools.
- W przypadku dostępności możliwość obserwacji treningu pierwszej drużyny Legii Warszawa oraz wzięcie udziału w oficjalnej konferencji prasowej.

Dodatkowo:
- Zaproszenie na mecz pierwszej drużyny Legia Warszawa.
- Oficjalny certyfikat ukończenia stażu.
- Welcome pack Legii Warszawa.
- Lunche w Restauracji przy Łazienkowskiej 3 oraz przerwy kawowe.
- Wycieczka po Stadionie Legii Warszawa.
- Zniżka na zakupu w FanStore.

Warunki organizacyjne:
- Małe grupy uczestników.
- Indywidualny opiekun grupy.

Przykładowy harmonogram:
Pierwszy dzień: 12:00 - 20:00
Kolejne dni: 9:00 – 18:00

Udział jednej osoby: 810 zł.
Cena promocyjna: 690 zł (cena zawiera podatek 23% VAT). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!
Jesteśmy do dyspozycji także podcoaching@legiasoccerschools.pl oraz numerem telefonu +48 513 111 826 (linia czynna w dni powszednie od 10:00 do 17:00).

ZAPISZ SIĘ NA STAŻ - KLIKNIJ